Terapia duszy. Uzdrowienie i rozwój wewnętrzny

To, co wyróżnia tę książkę spośród innych lektur o tematyce psychologiczno-terapeutycznej, to całościowe spojrzenie na człowieka, jako jedność ciała, duszy i ducha. W konsekwencji prowadzi to do przemiany serca i życia w pełni.

Z tym kuponem rabatowym: TERAPIA, książkę zamówisz taniej – w sklepie wydawcy!

Produkt

Wydawnictwo W DRODZE :

Są takie książki, obok których nie można przejść obojętnie. Terapia duszy Philippe’a Dautais’go zdecydowanie do nich należy. Od początku wciągnęła mnie konkre­tami. W pierwszej części teoretycznymi, […]. W dru­giej – praktycznymi – terapeutycznymi. A wszystko to poparte doskonale dobra­nymi fragmentami z Ewangelii oraz doświadczeniami ojców pustyni Egiptu […]. Magdalena Kaniewska, Miesięcznik „W drodze”

O KSIĄŻCE

  • Kim jest człowiek w ujęciu religijnym? W jaki sposób psychologia, psychoterapia i religia łączą się ze sobą?
  • Książka czerpie z Ewangelii i tradycji filokalicznej – tj. poszukującej w człowieku pierwotnego piękna, zasymilowanego z „obrazem Boga”;
  • Terapia oparta na zwróceniu się do własnego wnętrza, odkrycia w sobie ogromnego bogactwa, zyskania wewnętrznej jedności i mocy;
  • Praktyczne wskazówki, jak odzyskać wewnętrzną równowagę i żyć pełnią;
  • Książka pomoże obudzić w sobie pragnienie i radość życia!

 

UWAGA: z tym kuponem: TERAPIA, otrzymasz dodatkowy rabat –10% w sklepie wydawcy.


TERAPIA


O AUTORZE

Produkt

Philippe Dautais – francuski ksiądz prawosławny, założyciel Centrum Świętego Krzyża we Francji. Urodził się w rodzinie katolickiej. Studiował matematykę, a później był nauczycielem matematyki w szkole ponadpodstawowej.

Wraz ze swoją żoną Elianthe prowadzi rekolekcje i sesje poświęcone filozoficznej tradycji Ojców Pustyni Egiptu w połączeniu z naukami humanistycznymi zatytułowane „Droga uzdrowienia”. Owocem tych sesji jest ta książka.

Autor prowadzi sesje poświęcone antropologii i ścieżce duchowej zgodnej z tradycją filokaliczną oraz spotkania modlitewne. Angażuje się w spotkania ekumeniczne i dialog międzyreligijny.

RECENZJA

Philippe Dautais […]. Powołując się na współczesne kierunki psychologiczne i terapeutyczne (coraz częściej otwarte na biologiczne przejawy życia), chce pokazać nowe rozumienie duchowości.

Wiemy, że w życiu każdego człowieka zdarzają się trudne doświadczenia. Autor, korzystając z dorobku współczesnej wiedzy psychologicznej, stara się pokazać, w jaki sposób pierwsze lata życia pełnią istotną funkcję w osobistym rozwoju i wpływają na naszą przyszłość. Niektóre wydarzenia przytłaczają jednych, podczas gdy drugich mobilizują do poradzenia sobie z nimi, jak z przysłowiową „bułką z masłem”. Dautais chce nam pokazać, co wpływa na taki stan rzeczy(…).

Krzysztof Hajkowski COr, liturgia.pl

Kupon rabatowy: TERAPIA (dostępny tylko na tej stronie). Z nim otrzymasz dodatkowy rabat 10% w sklepie wydawcy!

 


TERAPIA


 

Oferta ograniczona czasowo:

You have 10 minutes to purchase the tickets.

LICZNE RECENZJE

Produkt

Książka o uzdrowieniu i rozwoju wewnętrznym, która nie jest tandetnym poradnikiem, ale raczej przypomina swoją treścią podręcznik. Taki do którego się wraca, by pewne przestrzenie przyswajać wciąż i wciąż na nowo…

„Metą” zejścia w głąb serca staje się bowiem akceptacja swojej historii i optymistyczne spojrzenie na wydarzenia przyszłości.

Magdalena Urbańska, niezawodnanadzieja.blog.deon.pl


 

Produkt

Autor podkreśla kluczowe elementy, niezbędne w procesie wzrastania i powrotu do siebie. Opisuje m.in. ważną rolę: ciągłego szukania w sobie chęci życia, zaopiekowania się ciałem i oddechem, dbania o pragnienia i etykę.

Ponadto wskazuje na kwestie budzenia świadomości i uważności na siebie i innych – m.in. poprzez uważne słuchanie.

markajestkobieta.plCzerwcowe premiery W drodze


 

FRAGMENTY AUDIO


Anna Czytowska, Radio Nadzieja

Skorzystaj z kuponu rabatowego: TERAPIA – w koszyku zakupowym wydawcy i kup książke taniej 10%


TERAPIA

 

Oferta kończy się za:

You have 10 minutes to purchase the tickets.

KONTAKT Z WYDAWNICTWEM:

BIURO OBSŁUGI KLIENTA

bok@wdrodze.pl

Tel.: +48 61 101 47 27

facebook instagram pinterest twitter youtube linkedin tiktok twitch spotify website search menu close arrow-v1 arrow-v2 arrow-v3 arrow-v4 arrow-v5 arrow-v5 contrast letter shopping-cart